Aktualności

Rehabilitacja

25 marca 2015

Zapraszamy Państwa serdecznie na Funpage naszej firmy gdzie znajdziecie Państwo mnóstwo ciekawych informacji z dziedziny medycznej ale i nie tylko :)

26 sierpnia 2014

Już dzisiaj 26 sierpnia rozpoczął się ORLEN Finał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Zawody potrwają cztery dni, do piątku 29 sierpnia.

26 sierpnia 2014

Już dzisiaj 26 sierpnia rozpoczął się ORLEN Finał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Zawody potrwają cztery dni, do piątku 29 sierpnia. Impreza odbywa się w kompleksie sportowym Wanda, przy ul. Bulwarowej 39. Rywalizacja toczy się pomiędzy 16 parami żeńskimi i 24 parami męskimi.
Ars - Medica wraz z firmą Bardomed specjalnie dla zawodników przygotowała strefę masażu. Można się tu zrelaksować i odpocząć. Dziewczyny - rehabilitantki i masażystki, z pewnością zadbają o komfort swoich podopiecznych.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania!

30 czerwca 2014

Kolejny turniej Beach Park Volley 2014, który został rozegrany wczoraj w Brzesku za nami.

Organizacja imprezy bez zarzutu! Pogoda dopisała.

12 lipca 2014

Już za nami czwarte eliminacje z cyklu Grand Prix Beach Park Volley 2014 w siatkówce plażowej, które odbyły się 12.07.2014.

Turniej odbył się w plenerach krakowskiej Oranżerii Pergamin, która również ufundowała statuetki dla najlepszych par.

W zawodach startowało 12 par damskich i 17 par męskich.

Partnerami turnieju byli: Amara, Ars Medica, Bardomed (fundator nagród), Park Wodny (fundator nagród), Ezzo Media, Exclusive Info, radio KRK 102,4 FM, Dziennik Polski i SiatkarskiPortal.pl. Imprezę jak zawsze ubezpieczała firma OVB.

Najlepsi zawodnicy:
wśród kobiet zwyciężyły: I miejsce: Marta Szajer i Wioletta Komisarczyk II miejsce: Kamila Wyrzykowską i Barbara Bądel III miejsce: Anna Kostera i Iwona Urbańczyk
wśród mężczyzn zwyciężyli: I miejsce: Bartłomiej Baniak i Bartosz Janeczek II miejsce: Bartosz Oleksy i Michał Płecha III miejsce: Karol Szczepanik i Paweł Piwowarczyk

Prezesi Ars - Medica zaszczycili swoją obecnością odbywający się turniej. Pan Jacek Marszałek uhonorował laureatki turnieju, wręczając puchary i nagrody dla najlepszych zawodniczek. Fotorelację można zobaczyć na stronie www.parkvolley.com.pl i na fanpagu Stowarzyszenia Miłośników Siatkówki Park Volley na facebooku.

30 czerwca 2014

Kolejny turniej Beach Park Volley 2014, który został rozegrany wczoraj w Brzesku za nami.

Organizacja imprezy bez zarzutu! Pogoda dopisała.

Uczestnicy jak zwykle - również. Było aż 33 pary z całej Polski. Według niezależnych obserwatorów poziom rozgrywek był wysoki. Jesteśmy dumni, że jako Ars - Medica jesteśmy partnerem tak dobrze zorganizowanego turnieju. Więcej informacji i zdjęć na stronach: www.parkvolley.com.pl.
na stronie FB - Stowarzyszenie Miłośników Siatkówki Park Volley.
zdjęcia z imprezy

1 czerwca 2014

Podczas ostatniego weekendu odbyły się dwa wydarzenia, podczas których Przychodnia Ars - Medica była partnerem.

W niedzielę 1.06.2014r odbył się mecz - Memoriał Pawła Sawickiego.

Były to rozgrywki football'u amerykańskiego zespołów Kraków Kings vs Mustangs Płock. Tutaj współpraca na płaszczyźnie medycznej odbywa się poprzez konsultacje ortopedyczne (przy ul. Warszawskiej 17) i zabiegi rehabilitacyjne (przy ul. Olszańskiej 5). Relacja z meczu na stronie www.krakowkings.com.

31 maja 2014

W sobotę 31.05.2014r odbył się pierwszy turniej z serii Grand Prix Małopolski Beach Park Volley 2014.

W turnieju wzięło udział 29 par kobiecych i męskich. Zawodnicy z ramienia Przychodni Ars - Medica mogli liczyć na pomoc medyczną, masaże. Relacja z turnieju na stronie www.parkvolley.com.pl i fb.

19 maja 2014

Dnia 19 maja 2014 r w Krakowie w hotelu Swing przy ul. Dobrego Pasterza 124 odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Trening Biznesu.

Spotkanie networkingowe w świecie sportu adresowane nie tylko do zawodowców, ale i amatorów, którzy na co dzień grają na swoim własnym, biznesowym boisku. Okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów, a więc poszerzenia drużyny, z którą można rozegrać dobry mecz i niejedną bramkę przekształcić w udany biznes.

czytaj więcej