Ars-Medica NZOZ Kraków - Nasza Misja

Kim jesteśmy?

Ideą powstania Ars-Medici była chęć stworzenia przychodni specjalistyczno- zabiegowej, w której każdy pacjent uzyskałby kompleksową opiekę. Dzięki naszemu ponad piętnastoletniemu doświadczeniu wiemy jak powinna działać przychodnia, aby każdy pacjent wyszedł z niej zadowolony i chętnie do niej wracał. Przez te wszystkie lata uważnie słuchaliśmy każdej sugestii naszych pacjentów dlatego doskonale wiemy jak sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Dla nas najważniejszy jest pacjent i jego zdrowie!

Po co jesteśmy?

Nasza krakowska przychodnia istnieje, aby służyć pacjentom. Wierzymy, że dzięki naszej pracy każdy pacjent będzie się u nas czuł dobrze i uzyska kompleksową pomoc. Naszą dewizą są trzy kluczowe słowa- rzetelność, jakość i zaufanie. Każdy z nas sumiennie wykonuje swoje obowiązki bo zdajemy sobie sprawę z tego, że najcenniejsze w życiu jest nasze zdrowie. Dlatego też, w Arsmedice pracują sami wybitni specjaliści krakowskich klinik i szpitali. Uważamy, że tylko dobrze wyszkolona kadra może skutecznie i profesjonalnie zaopiekować się pacjentami. Zatrudniamy samych specjalistów, którzy solidnie wykonują swoją prace dając tym samym Państwu gwarancję właściwej diagnozy oraz proponując dalsze leczenie. Jesteśmy również racjonalistami w naszych założeniach i wiemy, że nawet wyśmienity specjalista może być omylny. Dlatego też wyposażyliśmy nasze gabinety w profesjonalny i nowoczesny sprzęt co przyspiesza postawienie właściwej diagnozy. Dzięki naszym lekarzom i wysokiej klasie sprzętowi nasi pacjenci ufają nam i bez oporów powierzają w nasze ręce swoje zdrowie.

Dla kogo jesteśmy?

NZOZ Kraków Ars-Medica jest dla każdego pacjenta, który potrzebuje pomocy zdrowotnej. Już po przekroczeniu progu naszej przychodni zauważą Państwo jak miła atmosfera u nas panuje. A personel przychodni zawsze chętnie udziela wszelkich informacji, aby pomóc naszym pacjentom przejść przez wszystkie formalności związanie z wizytą w naszej przychodni. Dysponujemy poradniami chirurgii ogólnej i plastycznej, chorób wewnętrznych, dermatologicznej, endokrynologicznej, gastroenterologicznej, ginekologicznej, kardiologicznej, leczenia niepłodności, medycyny pracy, neurologicznej, okulistycznej, onkologicznej, ortopedycznej, otolaryngologicznej, reumatologicznej i urologicznej. Dla Państwa wygody znajdą Państwo u nas również gabinety diagnostyczno- zabiegowe z zakresu chirurgii ogólnej, dermatologii i wenerologii, okulistyki, ortopedii i traumatologii narządów ruchu, położnictwa i ginekologii, urologii, chirurgii onkologicznej i plastycznej oraz laseroterapii. Jesteśmy dla pacjentów, którzy chcieliby w jednym miejscu załatwić wszystkie sprawy związane z własnych zdrowiem i w dodatku w miłej atmosferze. Jesteśmy również przychodnią dla wymagających pacjentów. Dlatego właśnie stawiamy na wyspecjalizowaną kadrę medyczną i fachowy sprzęt.